O nas

Zakład Pogrzebowy Hera usługi pogrzebowe Szczecin

Zapewniamy godne pożegnanie bliskich

Jesteśmy jednym z najdłużej działających na rynku szczecińskim zakładów pogrzebowych. Usługami pogrzebowymi zajmujemy się od 1991 roku. Korzenie firmy sięgają jednak dużo dalej, bo do lat powojennych, kiedy to założyciel zakładu kamieniarskiego Władysław Hera senior tuż po wojnie przyjechał do Szczecina. Początkowo zajmował się renowacją miejskich zabytków, a w 1954 roku założył zakład kamieniarski, który obecnie jest prowadzony przez trzecie pokolenie rodziny Hera.

Zakład Pogrzebowy HERA jest jednym z najstarszych zakładów pogrzebowych na mapie Szczecina. Tak wiele lat doświadczenia pozwoliło nam poznać i zrozumieć potrzeby klienta. Jesteśmy po to, by służyć wszelką pomocą w tym trudnym momencie, jakim jest śmierć bliskiej osoby.

Jesteśmy również zakładem kamieniarskim, który jako jeden z nielicznych w Szczecinie jest w stanie zrealizować indywidualne zamówienia, nawet te najbardziej nietypowe, według projektu klienta. W naszym zakładzie produkcyjnym wykonujemy od podstaw nagrobki, płyty pamiątkowe i ściany urnowe.

Uroczyste pożegnanie

Wiele lat doskonalenia, profesjonalizmu, zrozumienia potrzeb Klienta oraz szacunku dla Niego, pozwoliły nam wypracować sobie markę firmy godnej zaufania.